Galadriel

Galadriel
0900 799 999
Cena 2 EUR/min.
Linka č. 06

Krásny deň.

Všetko súvisí so všetkým a nie je výsledkom náhody, že čítate tieto riadky. Celý život mne sprevádza ezoterika. Niečo mi bolo odovzdané generáciami, niečo dané darom. S vešteckými kartami som sa rozprávala už ako dieťa - zdedila som ich a rozprávam sa s nimi neustále. Intuícia ma sprevádzajú celým životom a mnohokrát vďaka ich neuposlúchnutie som sa dostala do ťažkých situácií, vďaka tomu a množstvu otázok, som dospela k poznaniu, aké dôležité sú, na učenie, ktoré nikdy nekončia.

Je pre mňa poslaním a radosťou pomáhať druhým. Len ľudská myseľ si dokáže urobiť z neba - peklo az pekla - raj. Ak si neviete rady, srdca či telo bolí a Vaša myseľ nevie kadiaľ kam, či snáď chcete zistiť kam Vaše, či Vašich blízkych kroky smerujú a či je ich cesta správna (vzťahy, financie, práca, zdravie), potom nebojte sa pravdy!!! Pomocou kariet a kyvadla Vám ju odkryjem. Pravdu - takú aká je, aj keď sa Vaša myseľ, či city môžu brániť - pravda je len jedna, ale vo chvíli jej poznaní môžete udalosti zmeniť alebo zmierniť. Pretože vo chvíli, kedy túto informáciu máte, môžete s ňou pracovať. Máte nesmiernej možnosti ciest a tie sa odvíjajú od Vašich rozhodnutí. A vedzte - vždy keď prídete ku križovatke a budete opäť tápať - BUDEM TU!!! S láskou, ochotou a pravdou, znova pre Vás is vesmírnu energiu, ktorá Vám vždy pomôže!!!

Vo svojom učení som priebežne prešla šamanským kurzom, reiki, automatická kresba a mnohému inému, ako veštba z kávovej usadeniny, čiastočne numerológii a astrológii, veľmi ma oslovila metafyzika a kvantová fyzika, kamene, bylinky a ja neviem čo všetko. Jednoducho všetko súvisí so všetkým.

Najväčším prínosom mi bol však život sám a čas zážitkov, kde vzdelávanie prešlo procesom reality. Pomocou kyvadla, automatické kresby sa zameriam na Váš zdravotný stav a zdroj Vašich ťažkostí, ktoré pomocou vesmírnej energie prečistíme a zbavíme blokov. Po ukončení hovoru prevediem očistný rituál.

S láskou a Božou - vesmírnou energiou.

Vaša Galadriel