Kartárky online

Barbara

Barbara
0900 799 999
Cena 2 EUR/min.
Linka č. 11

Kartárka  a vedma BARBARA

Výklad z kariet
S výkladom kariet mám bohaté skúsenosti, pretože sa im venujem od svojho detstva.

Kartárka
Som kartárka, ktorá neháda, ktorá nemaže nikomu med okolo úst, ktorá ľudom nehovorí to, čo chcú počuť, ale som tá ktorá ked povie ANO, tak to áno bude a za ním si stojím a ked povien NIE, tak rozhodne platí.

Výklad kariet
K výkladu kariet pristupujem s rešpektom a pokorou. Moja snaha je  čo najpresnejšia interpretácia toho, čo karty ukazujú.

Karty
Pre výklad používam karty Lenomard, Tarotové karty (tarot), Cigánske karty a Anjelské karty (Anjelská terapia a Anjelské rituály).

Anjelské karty Vám umožnia prijímať osobné vedenie od anjelov. Pozvite týchto anjelov s dobrým úmyslom do svojho života. Je dôležité chváliť každodenne Anjelské spojenie, ktoré zmení život. Začnite s nimi pracovať a pocítite, ako Vás obklopuje Anjelská energia.
Nielen Anjelské karty, skúste napríklad Tarotové karty (tarot), skúste čo Vám napovie astrologia, numerologia, veštenie z kariet, o čom hovoria sny (výklad snov), snár alebo věštba.

Mám Vás ľudkovia rada a robím to preto, pretože som skalopevne presvedčená, že stále existuje medzi ľudmi láska a porozumenie. Pokiaľ potrebujete, môžem Vám tú lásku nájsť a cestu ako ísť dalej.

Pekný deň praje Barbara